MONTECHnz s.r.o. montáž a výroba plastových a hliníkových okien,
dverí, roliet, žalúzií, sieťok proti hmyzu, výkladov, terás, garážových brán,
zastrešení a zimných záhrad...
 

 
 
ISSO design žalúzie - retiazkové
ISSO žalúzie predstavujú najmodernejší trend vo vývoji horizontálnych žalúzií. Ich primárnymi vlastnosťami je ich moderný design, ľahká montáž a spoľahlivosť. Ide o systém ovládania žalúzií retiazkou. Je možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení (aj imitácia dreva). Tieto žalúzie sú štandartne dodávané v celotieniacom prevedení, ktoré minimalizuje prestup svetla a zaisťuje lepšie súkromie.
EURO 2000 žalúzie - paličkové
Ide o systém ovládania žalúzií paličkou. Tiež je tu možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení (aj imitácia dreva). Tieto žalúzie sú štandartne dodávané v celotieniacom prevedení, ktoré minimalizuje prestup svetla a zaisťuje lepšie súkromie.
Medziokenné žalúzie
sú neustále využívané najmä vďaka svojej nízkej cene a plnej funkčnosti. Používajú sa na staré typy drevených okien. Žalúzie sa osádzajú medzi dve sklá.

Interiérové žalúzie
Tieto žalúzie perfektne spĺňajú účel tienenia. Sú vhodné do väčšiny okien a pre ich nízku cenu sú dostupné pre každého. Ovládanie je praktické a jednoduché, tyčkou a šnúrkou s automatickou brzdou.
Vertikálne žalúzie
Sú moderným a elegantným interiérovým doplnkom. Celkom nahradia závesy, záclony a medzisklenné žalúzie. Tým ušetríte Vaše peniaze i čas pri zariaďovaní interiéru. Súčasne Vám poslúžia i k rozmanitému členeniu interiéru a to i tam, kde nie je príliš miesta. Úžitkové vlastnosti ich priamo predurčujú pre spoločenské a reprezentačné priestory. Dobre sa uplatňujú v kanceláriách, ordináciách a rýchlo si získavajú cestu i do domácich interiérov.
Obsluha žalúzií je veľmi jednoduchá a nároky na ich údržbu sú minimálne. Lamely majú antistatickú úpravu, sú farebne i tvarovo stále. Ponúkame lamely v šírkach 127 a 89 mm, sme pripravení vyriešiť šikmý aj oblý priestor. Ponúkame Vám široký výber farebných prevedení.

Hlavné výhody vertikálnych žalúzií
:
• jednoduché čistenie bežnými prostriedkami
• odolné proti vode a vlhkému prostrediu
• zdravotne nezávadné
• odolné voči dezinfekčným prostriedkom
• tepelne izoluje
• stálofarebné
• takmer dokonalé zatemnenie
• veľmi jednoduchá montáž a výmena
Sieťky proti hmyzu
Ttrápia vás v lete komáre a podobný hmyz? Máme pre Vás najideálnejšie riešenie - siete proti hmyzu.
Siete rozdelujeme na:
• integrované
• rolovacie
• pevné
• sieťkové dvere

Naša firma si vo všeobecnosti kladie vysoké nároky na kvalitu používaných materiálov. Ponúkame aj sieťoviny, ktoré odrážajú až 60% slnečného tepla a svetla. Sieťovina je vyrobená z poplastovaného skleného vlákna. Výhodou je, že aj pri otvorenom okne Vám v letnom období sieťovina tieni, pričom Vám ponúka výbornú viditeľnosť a súčasne zabraňuje nežiaducim pohľadom z vonku. Tieto výrobky je možné vhodne kombinovať aj s inými výrobkami od našej firmy. Dokážeme vyrobiť sieťky aj na atypické okná, ako napríklad šikminy, oblúky, kruhy, šikmé oblúky.